Malatya'da yalnızlığını konuştu Fatih Terim ve Çığ Gibi Destek Geldi

Futbolun adaleti yok...Malatya'da 12 Ocak akşamı buna bir kez daha şahit olduk...Malatya iyi oynadığı maçta Galatasaray'a elendi...

Malatya'nın kaplanlarının ayağına sağlık...Unutulmaz bir gece yaşattılar...

Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda Yeni Malatyaspor ile Galatasaray kozlarını paylaştı...Maçın normal süresi 0-0 sona erdi. Uzatmalar 1-1- noktalandı.

Penalgtılara geçildi...Penaltılarda da yuzatmalar geldi...Maç sabaha kadar sürecek diyenler dahi vardı...

Futbolun adaleti yok ...

Futbolun adaleti kayboldu...Ve Malatya sahafa 7*8 mağlup ayrıldı.Bu ayrılış kupaya veda oldu...Malatya oynadı, turu Galatasaray atladı...

Resim

Galatasaray'ın yediği golde büyük hatası olan Fatih Öztürk, penaltılarda 2 kez kalesini gole kapattı ve çeyrek finali getiren isim oldu.

Resim

Malatya şansızlığı yaşadı...Kupada elendi...Malatya'da tarihi bir gece yaşandı...Malatya kaplanlarının elinde zor kurtulan Aslanlar sevinçle İstanbul'a tur atarak uçtu.

Resim

FATİH TERİM'E DESTEK ÇIĞ GİBİ...:

Malatya'da yalnızlığını konuştu Fatih Terim ve çığ gibi destek geldi...

Resim

Yeni Malatyaspor maçının ardından sezon sonu için adeta ayrılık sinyalleri veren ve "Kendimi derin bir yalnızlık içinde htim. kontratım sezon sonu bitiyor. Sadece taraftara söz verdim ve sözümü tutacağım" diyen imparator lakaplı Fatih Terim'e Sarı Kırmızılı taraftarlardan büyük destek geldi. Sosyal medya adeta yıkılırken, başarılı teknik adama destek mesajları çığ gibi yağdı. 

 

HABER: ALİ ALADAĞ

MALATYAOLAY

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler